Cinsel içerikli rüyaların nedeni ortaya çıktı

Rüyaların bilinçaltımızda olan ve genellikle bastırmış olduğumuz duyguların sonucunda ortaya çıkan oluşumlardır. Peki, cinsel içerikli rüyalarda bu durumun biraz daha farklı olduğunu biliyor muydunuz? İşte cinsel içerikli rüyaların asıl nedenleri…


06 Ekim 2017 15:30

Genel olarak rüyaların bilinç dışımızda saklı düşünce, his, korku, kaygı ve arzuların kısa süreliğine bilinç yüzeyine çıkması durumudur. Ancak uzmanlar cinsel içerikli rüyaların altında yatan nedenlerin daha farklı olduğunu belirtiyorlar…

İşte uzmanlara göre cinsel içerikli rüyaların asıl nedenleri…

Rüyanızda hiç tanımadığınız biriyle, en yakın arkadaşınızla veya patronunuzla cinsel olarak yakınlaştığınızı görüyorsanız kendinizden şüphe etmeyin. Eğer cinsel içerikli rüyalar görüyorsanız durum zannettiğinizden çok daha farklı olabiliyor.

Rüyada bir yabancıyla birlikte olduğunu görmek
Bu tip rüyalar libidonuzun artışa geçtiğini gösteriyor olabilir. Uzmanlara göre bu tip rüyaları sık görüyorsanız cinsel açıdan çok fazla istekli olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz demektir.

Aynı cinsten biriyle beraber olmak
Bu tür rüyalar görmek kendinizle barışık olduğunuz ve kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğiniz anlamına geliyor.

Rüyada sevgilinizi ve eşinizi başkasıyla aldatmak
Bu tür rüyalar gerçek hayatta cinsel ilişkinizde yeterince tatmin olmadığınız anlamına gelir.

Eski sevgilinizle cinsel ilişki kurmak
Bu rüyayı gördükten sonra eski sevgilinizi unutamadığınızı düşünebilirsiniz. Ancak uzmanlar duruma pekte öyle bakmıyor. Bu tip rüyayı gören kişilerin geçmiş ilişkisinde yaşadığı problemleri tekrar ettiğini belirtiyorlar.

Arkadaşınızla birlikte olmak
Rüyada arkadaşınızla cinsellik yaşadıysanız bu durum uzmanlara göre, beraber olduğunuz arkadaşınıza imrendiğiniz anlamına geliyor.

Kaynak: Pembenar - Milliyet


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Süper anne Doutzen Kroes
EN ÇOK OKUNANLAR