Çifte saadet!

ABD'nin Austin kentinde kız arkadaşları; Jane ve Brooke ile aynı evde yaşayan 36 yaşındaki Adam Lyons’un, şoke eden hayatı, iki kadının da bebek beklediğini öğrenmesiyle daha da renklendi


19 Mayıs 2017 15:24

MANŞET OLMUŞTU

İKİ kız arkadaşıyla birlikte yaşayan adam, ikisinden de baba olacak! ABD’nin Austin kentinde kız arkadaşları Jane ve Brooke ile aynı evde yaşayan Adam Lyons (36) iki kadından da bebek sahibi olacak. İlginç durum, İngiltere’nin başkenti Londra’da doğup, büyüyen Lyons’un hayatını medyaya açmasıyla, tüm dünyada manşetlere taşındı. Lyons, iki yıl önce kız arkadaşları Brooke Shedd ve Jane Shalakhova ile aynı evde yaşamaya başlamasıyla ilk kez kamuoyu tarafından duyulmuştu.

ÜÇ EBEVEYNi VAR

ÜÇ kişilik bu ilişki çoğu erkeğin dikkatini çekmişti. ‘Sevgilisi Brooke’un hamile kalmasının ardından ilk kez baba olacak olan Lyons’un diğer sevgilisi Jane’in de hamile olduğu ortaya çıktı. Lyons, Brooke ve Jane, yatakta birlikte uyuyor. Brooke’un doğurduğu Dante’ye üç kişi ebeveynlik yapıyor. Brooke’un bir önceki ilişkisinden de bir oğlu bulunuyor. Lyons aralarına bir kadının daha katılmasını istiyor. İngiliz basını Lyons’ı ‘Dünyanın en mutlu adamı’ olarak nitelendirdi.

 



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Şanlıurfa'da 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel i...
EN ÇOK OKUNANLAR