Ciciş savaşları

Ciciş kardeşler olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy, sokak ortasında telefon kavgası yüzünden birbirlerine girdi. İkili, daha önce de saç saça baş başa kavga etmişlerdi ve gece hastanede son bulmuştu


06 Eylül 2018 16:55

ESRA ve Ceyda Ersoy kardeşlerin vukuatları bitmek bilmiyor. İki kız kardeş, bu kez de tatil yaptıkları Alaçatı’da ortalığı ayağa kaldırdı. Esra Ersoy, Ceyda’nın telefonunu mekan çıkışı izinsiz şekilde aldı. Ceyda istemesine rağmen Esra vermemekte ısrar edince, kardeşi saçlarına yapıştı. Esra yere düşerken Ceyda onu saçlarından sürükledi. İki kız kardeşi çevredeki vatandaşlar güçlükle ayırdı. Tüm bu anlar kameralara yansıdı.

REKLAM İDDİALARI!

OLAYI anlatan Esra Ersoy, ‘Reklam yapıyorlar’ iddialarına, “Böyle reklam mı olur rezalet görüntüler. Böyle görüntüler yüzünden dünyaca ünlü markaların reklam yüzü olamıyoruz” diye konuştu. Bu kavga, Cicişlerin ilk kavgası değil. İki kız kardeş, daha önce evde yine birbirlerini dövmüşler ve eve gelen ambulansla hastaneye kaldırılmışlardı. Kavganın, Esra Ersoy’un çıplak videosunun internete sızması nedeniyle yaşandığı öğrenilmişti.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Doktorlar bile şaştı kaldı! 60 yıl beyninin yar...
EN ÇOK OKUNANLAR