Candice Swanepoel: Bu kadar zalim olmayın

Ünlü kadınların üstündeki "kusursuz güzellik" baskısına meydan okuyor. Bunun son örneğini de model Candice Swanepoel sergiledi. Kısa bir süre önce ikinci bebeğini dünyaya getiren 29 yaşındaki Swanepoel, doğum sonrası gittiği tatilde şişkinliği henüz geçmemiş göbeğiyle ilgili eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt verdi.


12 Temmuz 2018 16:37

Meslektaşı Herman Nicoli ile nişanlı olan Swanepoel, doğum sonrası şiş göbeğiyle bikinisi içinde çekilen bir pozunu Instagram hesabından paylaşıp yapılan olumsuz eleştirilere yanıt verdi.

Swanepoel "Bu doğum yaptıktan 12 gün sonraki halim. Eğer söyleyecek kötü bir şeyiniz varsa kendinize bakın. Toplum bazen birbirine karşı zalim olabiliyor. Bu günlerde güzellik standartları kadınlar için imkansız hale geldi. Ben doğum sonrası karnımı göstermekten utanmıyorum. Aslına bakarsanız bundan gurur duyuyorum. Oğlumu tam 9 ay orada taşıdım. Sanırım biraz göbekli olmaya hak kazandım. Bütün bunlar ben bir model olduğum için mi? Evet, biz de normal insanlarız. O yüzden bırakın plajdan huzur içinde keyif alayım."

Candice Swanepoel bu mesajı paylaştıktan sonra takipçilerinden çok sayıda destek mesajı da aldı.

Victoria's Secret meleği olarak ünlenen Candice Swanepoel ve nişanlısı Herman Nicoli'nin Anaca adında 1 buçuk yaşında bir oğlu bulunuyor.

Çiftin, Ariel adını verdikleri diğer oğulları da Haziran ayında aralarına katıldı. Ünlü model ikinci bebeğini evde dünyaya getirdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Ağır yaralanan polis müdürü hayatını kaybetti
EN ÇOK OKUNANLAR