Burak, Mahsun ve Tarık'ın sözleşmelerine sürpriz

Damien Comolli’nin büyük övgüler düzerek 25 Temmuz 2018’de 3’er yıllık sözleşme imzalattığı Burak Albayrak ve Mahsun Çapkan bir yıl bile dolmadan Tarık Çetin’le beraber bonservisleriyle Rizespor’a gönderildi. Comolli’nin talebiyle üç genç oyuncunun sözleşmelerine geri alma bedeli eklendi. 14 bin Euro’ya Ümraniyespor’a gönderilen Yasir’i 1 milyon TL’ye geri alıp Kayserispor’a gönderen Fenerbahçe bu üç genci de geri almak isterse 3.5 milyon TL ödemek zorunda kalacak. RİZESPOR’UN GÖZÜ FREY VE BARIŞ’TA DA SÖMÜRMEK Çaykur Rizespor’a 3 genci satıp, 1 genci de kiralayan F.Bahçe, şimdi de Barış Alıcı ve Michael Frey için görüşmeler yapıyor… Rizespor, Ersun Yanal’ın kadroda düşünmediği iki isimi de kiralama bedeli olmadan istiyor. Barış’ın maaşının tamamını, Frey’in alacaklarının ise sadece yüzde 50’sini karşılayarak operasyonu tamamlamak istiyor.

18 Temmuz 2019 Perşembe 09:28 | Son Güncelleme: 18 Temmuz 2019 Perşembe 09:28
Burak, Mahsun ve Tarık'ın sözleşmelerine sürpriz

Damien Comolli’nin büyük övgüler düzerek 25 Temmuz 2018’de 3’er yıllık sözleşme imzalattığı Burak Albayrak ve Mahsun Çapkan bir yıl bile dolmadan Tarık Çetin’le beraber bonservisleriyle Rizespor’a gönderildi. Comolli’nin talebiyle üç genç oyuncunun sözleşmelerine geri alma bedeli eklendi. 14 bin Euro’ya Ümraniyespor’a gönderilen Yasir’i 1 milyon TL’ye geri alıp Kayserispor’a gönderen Fenerbahçe bu üç genci de geri almak isterse 3.5 milyon TL ödemek zorunda kalacak.

RİZESPOR’UN GÖZÜ FREY VE BARIŞ’TA

Çaykur Rizespor’a 3 genci satıp, 1 genci de kiralayan Fenerbahçe, şimdi de Barış Alıcı ve Michael Frey için görüşmeler yapıyor… Çaykur Rizespor, Ersun Yanal’ın kadroda düşünmediği iki ismi de kiralama bedeli olmadan istiyor. Barış’ın maaşının tamamını, Frey’in alacaklarının ise sadece yüzde 50’sini karşılayarak operasyonu tamamlamak istiyor.

Kaynak: Fotospor

Kaynak: iha

fenerbahçe