Aldatanlar ve aldatılanlar

Bu da benim benliğim


23 Şubat 2018 11:15

Adım Arzu 30 yaşındayım. Siyah Kıvırcık saçlı siyah gözlü minyon tipli biriyim. Evli ve bir çocuk sahibiyim. Mutlu bir evliliğim var aslında. Ama heyecan eksikliği yaşıyorum. Neyse 2 yıldır internet ortamında tanışıp yazıştığı biri vardı. O İzmir’de ben Muğla’da yaşıyoruz... Arada 3 saatlik yol ama bir türlü buluşamıyorduk. Zaten 2 yıl içersinde belaltı muhabbetimiz olmuştu. Çok seksi, çok akıllı, 36 yaşında, dul eski sporcucuydu. Bir de bağlama çalıp içmeyi severdi. Bütün özellikleri cezbediyordu. Bir kaç kere ona asılmaya çalıştım ama seni daha görmedim bile deyip geçiştiriyordu. Bu da beni daha isterik yapıyor bu durumun da farkında idi. Geçtiğimiz Haziran’da annemin ameliyat işi çıktı. Ben hemen atladım, “Burada yaptırmayalım protez takılacak ciddi bir ameliyat.

Seni İzmir’e götüreyim” falan derken işledim iyice annem de kabul etti. Bir kere muayeneye götürdüm ama fırsat bulamadım İzmirli’yi görmeye. 2’inci kez gidişimizde gün aldık..

Her şeyi planladım

Temmuz’da ameliyat bu arada İzmirli’ye de ssöyledim, “Temmuz’da oradayım seni görmek istiyorum” diye. İş yerinden bir haftalık izin aldım. Eşim, “Bende geleyim” dedi ama gerek olmadığını, oğlumuzla vakit geçirmesi gerektiğini falan söyledim. 14 Temmuz’da hastaneye yatışı yapıldı annemin. 16’sında ameliyat.. Annemi hastaneye yatırdıktan sonra sonra biraz vakit geçirip alışveriş yapmak için çıktım izmir sokaklarına. Akşam İzmirli ile buluşacak planı yapmaya başladım. Siyahı sevdiğini bildiğim için siyah salaş bir t-shirt aldım. Altına seksi deri tayt ile gayet iyi görünüyordum. Hastaneye dönemeden aradım İzmirli’yi. “Bana bağlama çalar mısın bu akşam. bir duble de içkini içerim” dedim. Çok sevindi. Randevulaştık ve sadece annemi hastanede yanlız bırakmak için bir neden bulmalıydım. Hastaneye 4 gibi döndüm. Biraz kitap okuyormuş gibi yaptım ama aklım akşam neler olacağındaydı. Anne akşam seni yanlız bıraksam kızar mısın? Liseden arkadaşım burada yaşıyor beni yemeğe çağırdı. Ameliyat 2 gün sonra zaten. Sen de uyur dinlenirsin olur mu?” dedim kabul etti. Sanki evren sevişebilmem için bana yardım ediyor. Hemen süslenmeye başladım. Ruj lu dudakları öpmediğini bildiğim için hafif bir makyaj yapıp çıktım hastaneden.

Eşimi aradım hemen arkadaşımla buluşacağımı ve gece orada kalacağımı söyledim. Geldim randevulaştıtımız yere. Saat 7 olmuştu. Aman Allah’ım bu nasıl güzel bir koku.. O kadar seksi ki içim bir hoş oldu. Yemek yiyeceğimiz yere vardık. Bir iki duble derken ben sarhoş ama muhabbet çok güzeldi. Önce karşısında otururken şimdi yanına iliştim. Bağlama çalıyor benim elim onun bacağında onu okşuyorum. Beni evine götürdü. Bekar evi ama o kadar derli toplu ki anlatamam. Sonra ne istediğimi sordu, “Dürüst ol” dedi. “Seni istiyorum” dedim bende... Çılgınlar gibi püşmeye başladık...

loading...

Reklamın kapanmasına 5 saniye kaldı