Brezilyalı kadınların sırrı: Rahatlık

O, dünyanın en güzel kadınlarından biri. 13 yaşından beri modellik yapan Ana Beatriz Baros (31), doğduğu Sao Paulo sokaklarında özel pozlar verdi. Brezilya tüyolarını paylaştı.

15 Haziran 2019 Cumartesi 16:36 | Son Güncelleme: 16 Haziran 2019 Pazar 15:11
Brezilyalı kadınların sırrı: Rahatlık

BREZİLYALI KIZLARIN RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Brezilyalı kadınların dünyanın en güzel kadınları olması gerçeğini bize nasıl açıklarsınız?


Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz? Ben dünyanın en güzel kadınları oldukları konusunda emin değilim. Ancak Brezilyalı kadınlar vücutlarıyla mutlu, rahat ve kendilerine güvenen kadınlardır. Hayatla barışık yaşarlar. Yoksa o heybete rağmen Brezilya kalçası denilen şey nasıl fenomen olurdu.

Siz de Brezilyalı kadınların birçoğu gibi futbol oynayarak mı büyüdünüz?


Ben çok hanım hanımcık bir kızdım, hiç futbol oynamadım ama boyum uzun olduğundan kumsalda voleybol oynayabilirdim. Ben de öyle yaptım!
 

Küçükken ne olmak istiyordunuz?
Her zaman doktor olmak isterdim ama bu mesleğe uymayacağımı da içten içe hissediyordum. Kız kardeşim bir doktor ve ona çok saygı duyuyorum. İşine çok bağlı bir insan ve bu noktaya gelebilmek için kendi kişisel hayatından çok ödün vermesi gerekti. Sanırım ben onun kadar çalışamayacağım için kolay bir yol seçtim.

Plajda keşfedildiğiniz o günü hatırlıyor musunuz?
13 yaşındaydım. Sektörde çok yeniydim, hemen çalışmaya başladım ve çok hızlı bir şekilde öğrendim. Ancak hiçbir zaman bugün olduğum noktaya varabileceğimi düşünmüyordum. Galiba biraz şanslıyım.

 

Ana Beatriz Baros DİĞER RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ