Bodrumlu turizmciler Paris'ten umutlu döndü

Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı yetkilileri Paris IFTM Top Resa Turizm Fuarı'nda stant açarak ikili görüşmelerde bulundu.


06 Ekim 2017 15:14

Fransa'nın lider tur operatörü Fram, Karavel Holding Ürün Satış Müdürü Joseph Allam, Peninsula Tour Satış ve İş Geliştirme Müdürü Kayıhan Süer ile birlikte Paris IFTM Top Resa Turizm Fuarı'nda Bodrum standını ziyaret etti.


Peninsula Tours işbirliği ile yapılacak çalışmalar sonucunda 2018 yılı turizm döneminde haftada iki uçağın Bodrum'a inmesinin planlandığını belirten Bodrum Belediyesi ve Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon, dünya turizminin 3 yıldır artan küresel terör saldırıları nedeniyle gerileme yaşadığını, bu olumsuz durumdan etkilenen ülkelerin başında da Türkiye'nin geldiğini söyledi.

Kocadon "Fransa'dan Bodrum'a gelecek turist sayısını artırmak amacıyla Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı yetkilileri 26-29 Eylül 2017 tarihleri arasında katıldıkları Paris IFTM Top Resa Turizm Fuarında destinasyon tanıtımının yanında tur operatörleri ile de görüşmeler yaptı ve olumlu gelişmeler yaşandı. Önümüzdeki yıldan itibaren Bodrum'da daha çok Fransız turist göreceğiz" dedi.

Bodrum standında yapılan tatil çekilişinde Müskebi Tatil Köyü'nden iki Fransız turiste birer hafta tatil, Barbaros Yachting'ten bir hafta mavi yolculuk ve Wisdom & Bluedays Travel tarafından Gündoğan'da dört kişiye bir haftalık tatil hediye edildi.

Kaynak: DHA


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Akşener: Çok engelle karşılaştık, engelleri aşa...
EN ÇOK OKUNANLAR