"Bir önceki hayatımda Türk'tüm"

Top model Ana Beatriz Barros, Antalya’da podyuma çıktı

24 Mayıs 2019 14:44
"Bir önceki hayatımda Türk'tüm"

ANTALYA’da düzenlenen Deri ve Kürk Moda Fuarı’nda (Leather&Fur Fashion Show), Victoria’s Secret modellerinden Ana Beatriz Barros ile Çağla Şıkel’in de aralarında bulunduğu 36 mankenin podyuma çıktığı defile renkli geçti. 25 Mayıs’a kadar sürecek fuarın açılış defilesi öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Ana Beatriz Barros, Türkiye’yi çok sevdiğini ve Antalya’da olmaktan mutlu olduğunu söyledi. Bileğinde ay yıldız dövme bulunan Barros, “Burayla ilgili çok özel bir bağ kurdum. Belki bir önceki hayatımda Türktüm. Burası benim için çok özel. Ay ve yıldızlara olan düşkünlüğüm de olunca ay yıldızlı bir dövme yaptırdım. Bir sonraki gelişimde Türkçe kelimeler öğrenmiş olarak gelmek istiyorum. İstanbul dünyadaki en favori şehirlerimden biri. Ayrıca Türk yemeklerini, mimarisini çok seviyorum” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLA

Çağla Şıkel, Ana Beatriz Barros’u misafir ettikleri için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Şıkel, “Ev sahibi sayılırız. Onun da bir anne olması ve mesleğimizi hala aşkla yapıyor olmamız çok güzel bir şey” diye konuştu.

Defilede şarkıcı Hande Yener de konser verdi. Yener’in oğlu Çağın Kulaçoğlu da DJ kabinine geçerek yaptığı müziklerle dinleyenleri coşturdu.

 

 

loading...