"Bekaretimi yitirdiğim anın..."

Elle dergisinin Ekim sayısı için objektif karşısına geçen Rihanna, aynı zamanda dergi için bir de röportaj yaptı.


08 Eylül 2017 16:54

29 yaşındaki şarkıcı, aralarında Tyra Banks, Eminem, Pharrell Williams'ın da bulunduğu ünlülerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.

En ilginç soru da ünlü sihirbaz David Copperfield'dan geldi.

Copperfield'ın "Eğer şu anda dünya üzerinden yok olup geçmişteki bir zamana yeniden gidebilme şansın olsaydı nereye giderdin" sorusuna beklenmedik bir cevap verdi.

Rihanna, zamanda yolculuk mümkün olsaydı bekaretini kaybettiği anların 10 dakika öncesine dönebilmek istediğini belirtti.

Öte yandan Rihanna, ‘New Yok Moda Haftası’nda yeni çıkardığı markası Fenty’nin lansmanını gerçekleştirdi. Kozmetik sektörüne hızlı bir giriş yapan başarılı şarkıcı, markası konusunda fazlaca iddialı.

Tanıtım gecesi için tercih ettiği kombiniyle nefes kesen Rihanna, tüm bakışları üzerinde topladı! Sarı ve önden bağlamalı bir bluz giyen seksi yıldız, sütyen giymeyerek görenlerin hayal gücünü zorladı!

Cesur üst seçimini derin yırtmaçlı sarı eteğiyle kombinleyen melez güzel, taşlı ve bağlamalı ayakkabılarıyla dikkat çekti. Yırtmacıyla adeta bacak şovu yaptı.

Sosyal medya dün tüm gün Rihanna'nın göğüslerine odaklandı ve her şeyi bir kenara bırakıp ünlü şarkıcının göğüslerini konuştu.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Muharrem İnce: YSK’nın önünde oturacağım merak ...
EN ÇOK OKUNANLAR