Banu Alkan'ın 7.200 TL kavgası!

Şarkıcı Eylül Metin, Banu Alkan'ın kendisine ait kredi kartı ile İstanbul Ataşehir'de bir otelde konakladığını, konaklama bedeli olarak da 7 bin 200 TL çekildiğini açıklamıştı.


22 Kasım 2017 12:13

Posta'da yer alan habere göre banu alkan'ın bu ödeme hakkındaki iddiayı inkar ettiğini ve bu nedenle davalık olduklarını söyleyen Eylül Metin'in, Banu Alkan hakkında yakalama kararı çıkarttığı iddia edildi


Bülent Ersoy ‘Dünya Güzellerim’ adlı programda, Banu Alkan’ın Eylül Metin’e ait kredi kartı ile İstanbul Ataşehir'de bir otelde konakladığını, konaklama bedeli olarak da 7 bin 200 TL çektiğini açıklamıştı. Banu Alkan'ın televizyon programında bu durumu inkarı üzerine sinirlenen Eylül Metin, Banu Alkan hakkında 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan dava açtı.

Eylül Metin, bu harcamadan haberinin olmadığını ve Banu Alkan tarafından kendisine bir ödeme yapılmadığını aktardığı konuşmasında şunları söyledi:

"Benim haberim ve onayım olmadan Banu Alkan için bir otelde 7 bin 200 TL çekim yapılmış. Bunu düzeltmesini istedim yapmadı. Ben otel ile konuştum yine gereken yapılmadı. Burada mevzu para değil Banu'nun olaya yaklaşımı ve ART niyetidir. Ama çıkmış hala 600 TL'den söz ediyor. Yaşanan bu olaylar yargıya taşıdıktan sonra otel yetkilisi beni arayarak, özür diledi ve benim haklı olduğumu ifade ederek, bana ödeme yaptı" dedi.

Star Tv’de yayınlanan Duymayan Kalmayan adlı programa katılan Banu alkan: Benimle alakası yok. Kendisi kartı resepsiyona veriyor ,kartı kendi bilgisi dahilinde vermiş. Ben şu an tüm avukatlarımla görüşüyorum. Ben Türk vatandaşıyım tabi ki bana yakalama kararıyla ilgili bir şey gelmedi. İsteyen beni her yerde bulabilir.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Devlet Bahçeli’den Alaattin Çakıcı’ya hastanede...
EN ÇOK OKUNANLAR