Balıketli kadın seksidir!

"Sıfır beden mi, balık etli kadın mı seksidir?" sorusuna açıklık getiriyoruz!

11 Mayıs 2019 Cumartesi 11:53 | Son Güncelleme: 25 Mayıs 2019 Cumartesi 13:08
Balıketli kadın seksidir!

Rus kızları mı, Türk kızları mı diye sorduk. Okuyucularımızın yarısından fazlası Rus kadınlarını Türk kadınlarına tercih etti!

Fotoğrafta gördüğünüz manken ise dünyaca ünlü ve en seksi bulunan balıketli model Elle Tara Lynn...

Yorumlar arasında Türk kadınlarının kilolu olmalarına dair birçok yorum vardı. Şimdi bu tartışmayı açıklığa kavuşturuyoruz!

Okuyucularımıza “Sıfır beden mi, balık etli kadın mı daha seksidir?” diye sorduk.

İşte yanıtları…

Yasin K.
Balıketli ucu açık bir kavram. Yani balıketli dediğimiz kadınlar çok kilolu da olabiliyor. Ama ben sıfır beden bir kadındansa balıketli bir kadını daha çok beğenirim. Mesela Meryem Uzerli gibiyse kesinlikle seksidir.

Metin L.
Açıkçası kadın zarif olur. Balıketli kadınlar bana seksi gelmiyor. Bana balıketli kadında sağlıksız geliyor. Sıfır beden kadınların daha Avrupai bir havası oluyor bence.

Kenan H.
Bu soru Beyonce mi? Adriana Lima mı? diye sormaya benziyor. Şimdi ikisi de güzel, ikisi de çekici. Yani bir ayırım yapamam. Herkese yakışan bir beden vardır. Önemli olan kilolu da olsa kendine yakıştırması.

Bahattin Ş.
Tabiii ki de balıketli! Kadın dediğin ele gelmeli, göz doldurmalı. Sürekli aç geziyormuş gibi görünmemeli.

Yavuz F.
Balıketli teriminin ucu çok açık. Ben balıketli kadınları severim ama mesela Jennifer Lopez gibi kıvrımlı hatlara sahipse güzel duruyor. Eğer vücudunda bir kıvrımı yoksa gerçekten çok kilolu duruyor.

Emir T.
Geçenlerde internette görmüştüm balıketli mankenleri… Gerçekten çok seksilerdi. Kendine bakan kadın olduktan sonra ve obez olmadıktan sonra bence balıketli kadınlar daha seksi.

Gökhan S.
Balıketli kadınlar tabii ki. Yani düşünüyorum da sıfır beden dendiğinde benim aklıma Keira Knightley ve Victoria Beckham geliyor. Evet başta sıfır beden kadınlar çekici duruyorlar ama uzun bir süre baktıktan sonra sanki hastalıklıymış gibi geliyorlar gözüme.

Ali G.
Yanınızda bir manken taşımak istiyorsanız sıfır beden ama gerçek bir kadın istiyorsanız tabii ki balıketli! Bugüne kadar sıfır beden kız arkadaşım olmadı, hep balıketliydi. Ayrıca insanların kafasındaki “balıketli kadın sağlıksızdır” imajının çok yanlış olduğunu düşünüyorum.

Fatih B.
Balıketli kadınlar tabiî ki… Eskiden en beğenilen kadınlara baktığımızda Marilyn Monroe ve Sophia Loren gibi balıketli kadınlar beğenilirmiş. Şimdi de durum pek farklı değil. Günümüzde de en seksi kadınlar arasında Beyonce, Monica Belluci ve Kim Kardashian gibi isimler var.

Kaynak: haberturk / cinsellik

Balıketli kadın