Aykut Kocaman'dan Fenerbahçe'ye ikinci ''hayır''

Gelecek sezon çalıştıracağı Fenerbahçe'yi İstanbul'da 3-2 yenen Aykut Kocaman, Cumartesi sabah kahvaltısında Aziz Yıldırım'la bir araya geldi...


20 Mart 2017 12:24

Bu sezon olduğu gibi gelecek sezonda da Konyaspor'un hedefi Avrupa Kupalarına katılmak... Türkiye Kupası çeyrek finalinde 0-0'lın rövanşında Sivasspor'a karşılaşacak olan yeşil-beyazlılarda Başkan Ahmet Şan, gelecek sezon Fenerbahçe'yi çalıştırmaya hazırlanan Kocaman'dan tek bir talepte bulundu: Kupayı kazan sonra helalleşelim.

Aykut Kocaman, Aziz Yıldırım'a ikinci kez 'hayır' dedi

Gelecek sezon çalıştıracağı Fenerbahçe'yi İstanbul'da 3-2 yenen Aykut Kocaman, Cumartesi sabah kahvaltısında Aziz Yıldırım'la bir araya geldi... Başkan, müstakbel hocasına, "hemen takımın başına geç. Türkiye Kupası'nı da riske etmeyelim" dedi. Sezon başında, "Konyaspor'a söz verdim. Takımı benim için kurdular" diyen Kocaman bu kez de, "Başkanım benden bunu isteme. Sezon sonuna kadar çalışayım. Başkan'a sözüm var" cevabını verdi. Bir sezon içinde Kocaman'dan ikinci kez "hayır" cevabı alan Yıldırım ise çok kızdı.

Ali Yıldırım'dan abisine Kocaman cevabı

Kocaman'ın kendisine verdiği "sezon sonundan önce olmaz" cevabı Başkan Aziz Yıldırım'ı çileden çıkardı... önce sezon başında daha sonra dün ikinci kez "hayır" cevabı alan Başkan, kardeşi Ali Yıldırım'a, "ikna et. Hemen şimdi gelsin. Başlasın" baskısı yaptı. Ali Yıldırım'ın cevabı ise, "Başkan ne istiyorsun. Bahsettiğimiz adam Aykut Kocaman. Karakteri yüzünden gelsin istiyoruz. Yoksa parasını verir Tudor gibi birisini de alır getirirdik" sözlerini söyledi.


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Metisha Schaefer araya girdi
EN ÇOK OKUNANLAR