Avcı'nın sistemine uyanlar, uymayanlar

Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı’nın getirmek istediği yeni sisteme uyan ve uymayan oyuncular var.

11 Ağustos 2019 Pazar 11:53 | Son Güncelleme: 11 Ağustos 2019 Pazar 11:54
Avcı'nın sistemine uyanlar, uymayanlar

Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı’nın yapmak istediği değişime cevap verenler var, cevap vermeyenler var. Tecrübeli teknik adamın getirmek istediği sisteme en çabuk adapte olan isimler; Roco, Oğuzhan, Muhayer ve Güven olarak öne çıktı. Vida, Caner ile Lens ise sisteme uzak kaldı.

Medel sadece kalmadı, formayı da kaptı

Yaz aylarında sürekli olaraka ayrılacağı konuşulan Gary Medel istekli tavırlarıyla Abdullah Avcı’nın fikrini değiştirdi… sezon bitiminde “artık yokum” diyerek gitmesine rağmen takım bulamayınca dönen Şilili oyuncu profesyonelliği ile dikkat çekti. Yoğun maç programından çıkmasına rağmen Medel, sanki tüm yazı dinlenmiş gibi dinç dönmesi fikirleri değiştirdi. Avcı tarafından düşünülmeyen Şilili 11 oyuncusu.

Sivasspor maçında forma giymeyecek 3 isim

Beşiktaş’ta sakatlardan iyi haberler ardı ardına geldi… Ljajic ve Dorukhan’ın ağrıları geçti. Sivas maçında oynayabilecekler. Medel’de de sıkıntı yok. Atiba’nın durumu şüpheli. Elinde çatlak olarak Gönül, Avcı şans verirse oynayabilir. Sivas’la oynanacak ligin ilk maçında eksikler; Karius, Burak ve Roco.

Isimat-Mirin en geç çarşama yolcu

Abdullah Avcı’nın, ''taliplisi olan oyuncuların durumu konuşuluyor'' dediği Isimat-Mirin’in Fransa’ya dönmesi bekleniyor. Amiens’in kiralık istediği Fransız stoperin transferinin Çarşamba gününe kadar sonuçlanması bekleniyor.

abdullah avcı