Aldatanlar ve aldatılanlar

ATEŞLİ HEMŞİRE İLE ÖZEL SAATLER -3


20 Ekim 2017 14:18

Selin Kemer’de yeni olduğu için kimseyi tanımıyordu ve erkek arkadaşıda yoktu. Bunu bıraksam anında kaparlardı bırakma niyetimde hiç yoktu. Pazar sabahına kadar Selin gece nöbetinde ben ise gece yatağıma uzanarak mesajlaştık. Lojmanın önünde Selin’i bekliyordum. Selin yine muhteşem görüntüsüyle kapıda göründü. Üzerinde bugün yine dizlerinin üstünde yalnız dar olmayan bol bir etek vardı. Sanrım dün arabada rahat oturamadığını düşünmüş olmalı ki bol eteği tercih etmişti. Bacaklarında desenli çorap yoktu. Bacakları düşündüğümden daha pürüzsüz daha güzeldi sütun gibiydi. Üzerinde ise dar bir mavi badi vardı. Göğüsleri adeta belli oluyordu. Arabaya bindiği an öyle güzel parfüm kokusu vardı ki o kokuyu içime çekiyordum. Selin, “Merhaba canım” diyerek yanaklarımdan öptü, selamlaştık.

Fırsat kapıma geldi

Artık daha samimiydik.Selin’in çıplak bacakları yanı başımdaydı. Manavgat şelalesini gezdikten sonra Selin’in uykusuzluğu dikkatimi çekti. Gece nöbettten çıkmıştı. “Senin uykun var istersen seni lojmanına bırakayım” dedim. “Karşılığında gerek yok dayanırım” dedi. “Hayır olmaz” dedim. Tekrar Kemer’e dönmek vaktimizi çok alacaktı. İstersen benim ev yakın Antalya’da. Bana gidelim” dedim. Kabul etti. Asansöre binince birden orda ona saldırmak geçti içimden çünkü nefesini nefesimde hisediyordum. 6.kata gelince eve girdik  Selin çok yorgun olmalı ki hemen uzandı çek yata. Selin karşımda muhteşem bir görüntü sergiliyordu. Bana alkolü sürekli kullanıp kullanmadığımı sordu. “Hayır. Nadir alırım” dedim. Selin’e “Seni daha yakından izliyebilir miyim” dedim. Selin, “Hayır sen diğer odaya” dedi. Boynumu bükerek gidiyordum ki “Selin tamam tamam dur burada” dedi. Cesaretlenmiştim yanı başına oturmuştum Selin’e dizlerimin üzerine uaznır mısın?” dedim. Selin’in de bana ilgisi artmıştı bunu anlayabiliyordum gözlerime bakarken gözlerinin içi gülüyordu.Selin başını dizlerimin üzerine koyarak uzanıyordu.

Artık Selin benimdi

Çıldırmak üzereydim dayanamıyordum Selin’in eteği iyice toplanmış baldırlarına kadar görünüyordu. Bir ara ellerimle Selin’in saçlarını okşamaya başladım. Selin “Dur bakalım ne yapıyosun” dedi. Ben utancımdan boynumu bükmüş masumca duruyordum. Selin, “Okşa canım hemende küsermiş” diyerek ellerimi de tutmaya başladı. Selin’e, “Seni ilk gördüğm andan beri çıldırıyorum sana deliriyorum. Anlamadın mı?” dedim. Selin, “Anlamamış olsaydım yanında olmazdım şimdi” diyerek dudaklarımız birden kenetlendi. Dudaklarımızı ayırmak mümkün değildi. Selin’in dudakları çok ateşliydi Hemen selini yatağa yatırdım. Sonrası bütün apartman bizi dinledi tabi. İşimiz bittikten sonra ikimiz de kendimizi yatağa bıraktık.Çünkü zaten çok yorgundu uykusuzdu. Artık her hafta sonu ve bazende hafta içi selinle buluşuyor deliler gibi sevişiyoruz.