Aldatanlar ve aldatılanlar

Ateşli hemşire ile özel saatler - 2


19 Ekim 2017 00:20

 Bacaklarında desenli çoraplarıyla harikalar saçıyordu. Üstünde beyaz bir gömlek vardı ve bir düğmesi açıktı. Göğüslerine sanki daha önce hiç el değmemiş gibi toplu ve dolgun duruyordu. Yüksek topuk ayakkabı giymiş gayri resmi görünüyordu. Saçları omuzlarında hafif rüzgarın etkisiyle dağılıyordu. Selin gerçekten güzel bir kızdı. Ben ise yerimde duramıyordum. Allah’tan bende çok hazırlıklıydım yakışıklı olduğumu belirtmiştim gayette bakımlıydım ama yine de beğenmezse diye çok endişeliydim. Nihayetinde arabaya geldi önce binmedi bana bakarak, “Ufuk mu” dedi. “Evet” dedim ve sonra arabaya bindi. Dar olan eteğini biraz toplanmıştı bacakları sütun gibiydi çok düzgün ve çok çekiciydi.

İlk gün çok güzeldi

“Ben Ufuk merhaba” dedim. “Ben de Selin memnun oldum” dedi. Çok heyecanlıydım daha önce böylesini görmemiştim huyunu suyunu bilmediğim için tereddütlü davranıyordum. Selin bunu anlamış olmalı ki rahat olmamı istedi. Ama olamıyordum ve Selin’e dönerek, “Rahat olmamı istiyorsunuz ama olmama içim elvermiyor” dedim. “Neden” dedi. “Bunun nedeni yok bunun nedeni harika görüntünüz” dedim. Teşekkür etti. “Tahmin ettiğimden daha yakışıklısınız” dedi. Murat arkadaşım beni biraz anlatmış olmalı ki Selin de bu ön yargıya varmış. Ben de kendisine teşekkür ettim. Bana nereye gittiğimizi sordu. “Nereye istersin?” dedim.

Eve bıraktım

“Ben bilmiyorum buraları” dedi. Bende Kemer’i iyi biliyordum Çamyuva, Göynük derken en son Kelebekler vadisi’ne götürdüm. Selin’le koyu bir sohbetimiz olmuştu beraberliğimizde. O gün Selin’i ürkütmemek için kendisine fazla yaklaşmadım mutlu bir sonla onu tekrar lojmanına bıraktım bana çok mutlu olduğunu ve muhteşem bir gün geçirdiğini söyledi. “Ben de bunu sağlayan senin varlığındı” diyerek inceden bir mesaj vermiş oldum. Tebessüm ederek gülümsedi ve ayrıldık. Antalya’ya eve gelir gelmez Selin’e mesaj çektim, “Seninle çok mutluydum” diyerek. Karşılığında cevap gelmedi. Heyacanla beklerken bana da bir mesaj geldi. “Kusura bakma geç cevap verdim hazırlanıyordum nöbetim için” deyince çok rahatladım. “Sen aklımdaydın bugünü ben de düşünüyordum” diye yazıyordu. Yarın pazardı ben yine müsaittim.

Yeşil ışık yanmıştı

“Bunu Selin’e nasıl söyleyeyim” diye düşünürken Selin’den mesaj geldi. “Bir daha ne zaman geleceksin” diye. “Hemen yarın” dedim ve gönderdim. Selin’de sevincini belli ediyordu. “Nereyi gezmek istersin?” dedim. Selin’in cevabı, “Antalya, Side tarafı olur benim için sorun yoktu” tamam dedim. Pazar günü saat 9:00’da buluşmak üzere sözleştik ama mesajlarımızın ardı arkası kesilmiyordu. Birbirimize sürekli teşekkür ediyorduk ama ilgimizi yavaş yavaş belli etmeye de başlamıştık...

loading...