Arsızlığın böylesi

Model Ebru Şancı, futbolcu eşi Alpaslan Öztürk’e ‘Tanışalım’ diye mesaj atan kadını sosyal medya hesabından ifşa etti. Ebru Şancı’nın paylaşımı olay oldu..


18 Ağustos 2017 12:54

Ela zığspor’un futbolcusu Alpaslan Öztürk ile evli olan ve geçtiğimiz yıl ekim ayında ikiz kızlarını dünyaya getiren Ebru Şancı, eşine “Tanışalım” mesajı atan kadını Instagram sayfasında ifşa etti. Fotoğrafın altına “Arsızlığın böylesi” yazdı..

‘Valla bravo..’

Alpaslan Öztürk ile kadın arasında geçen konuşmanın ekran görüntüsünü sayfasında paylaşan Şancı, altına şu notu düştü: “Arsızlığın hafifliğin böylesi valla bravo.. Ortalıkta aslan gibi bekar adam dururken evlisinin peşine düşmek de ayrı.. Helal be koca! Sana bunun gibi 1000 tanesi feda olsun..”

‘Kocamı boşamam’

Ebru Şancı geçenlerde verdiği bir röportajda şu açıklamayı yapmıştı; “Kocam beni aldatmaz demiyorum. Nihayetinde erkektir, yapabilir. Yaparsa da parasının yarısını alır, kapının önüne koyarım. Ha, üç-beş gecelik bir şey için de bunu yapmam. Yaptığına pişman ederim.. Bir-iki yıl süründürürüm. Sonuçta çocuklarım var, başlarında babaları olsun. Hâlâ kocama yazanlar var ama boşamam.”

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Hilal coştu tepki yağdı
EN ÇOK OKUNANLAR