Arjantinli Model Valentina Ferrer Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey

When J Balvin muhteşem bir sarışının elini tutarak Grammy’nin kırmızı halısını yürüttüğünde, herkes Kolombiyalı şarkıcının esrarengiz eşinin kim olduğunu merak etti. Ponte Bella ile hayalleri, kariyer hedefleri ve “Mi Gente” şarkıcısı hakkında konuşan 25 yaşındaki Arjantinli model Valentina Ferrer.


15 Temmuz 2019 15:10

1. Arjantin'i Miss Universe yarışmasında temsil etti. Ferrer, dünyanın en güzel kadını taçlandırmak için savaşta ilk 10'a giren eski bir Bayan Arjantin'dir. “Arjantin bu yere geldiğinden beri 30 yıl geçti” diyor gururla.

2. Asla manken olmayı planlamadı. “Buenos Aires'te beden eğitimi okuduktan sonra, 20 yaşındayken arkadaşlarımla Miami'ye tatile gittim ve o zamanlar Elite Model Management'ın direktörlüğünü yapan Erin Lucas'ın beni görüp beni isteyip istemediğini sordu. manken olmak ”diye hatırlatıyor. İlk pist şovu Miami'deki Swim Week'teydi ve bunun için 100 $ ödendi.

3. Medyanın J Balvin ile çıkmasıyla birlikte dikkat çekebilir. “Bundan zevk alıyorum, etkinliklere gitmeyi seviyorum. Müziği çok seviyorum ve onunla gitmeyi çok seviyorum ”, diyor şarkıcının, çok fazla tanıtılan konserin yanı sıra, Premio Lo Nuestro ve Grammy'lere şarkıcısı olduğu. “Kameraların önünde kendimi rahat hissediyorum, bu yüzden hiç sorun olmadı.”

 

4. Oyunculuk ilk kez sahneye çıktı. “Betty en NY (Telemundo) dizisi üzerinde çalışmaya başladım ve bu deneyimi sevdim”, diye itiraf ediyor. “Komik bir dizi ve kendime gülmeyi komediyi seviyorum. Kendimi oynarım böylece en iyi kısım bu. Kendi adımı ve her şeyimi kullandım. Çok ilginç ve eğlenceli oldu. ”Ferrer, yakın bir gelecekte bir dizi veya filmde yer almayı dört gözle beklediğini söyledi.

5. Modayı solur. Kırmızı halıda ya da podyumda olmadığı zaman, tarzı rahat. ‘Erkek fatma görünüşünü’, man erkekçe veya büyük boy görünen şeyleri ’seviyor. Seksi Rock'çı görünümü için de geçerli. “Topukluları severim, çok uzun boyluyum, ama eğer bana kalsa her zaman topuk giyerdim” diyor. “Balenciaga'yı seviyorum, çantalar ve botlar, stilime çok yakışıyorlar.”

 

 

 

 

Kaynak: instagram

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Beşiktaş'ta yine Orhan Ak krizi!
EN ÇOK OKUNANLAR