Arda'nın saldırısına uğrayan Berkay'ın eşinden ilk açıklama

Şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada'ya Arda Turan sarkıntılık yapmış, bununla da kalmayıp Berkay'ın burnunu kırmıştı. Berkay'ın eşi Özlem Ada'dan yaşanan bu olayla ilgili ilk açıklama geldi


10 Ekim 2018 22:51

Dün gece arkadaşlarıyla eğlenmeye gittiği Emirgan'daki Gizli Kalsın adlı mekanda Arda Turan, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e ''Çok güzel bir kızsın, bekar olsam seni kaçırmazdım'' dedi. Bu lafı duyunca çok sinirlenen Berkay da Arda Turan'a ''Gelsene seninle bir konuşalım'' dedi.

Yaşanan tüm bu olayların ardından Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'den açıklama geldi. Özlem Ada Şahin, eşinin burnunda 15 tane kırık olduğunu, öte yanda gerekli, hukuksal işlemlerin başlatıldığını açıkladı.

Özlem Ada'nın açıklaması:

Dün akşam yaşanan durumdan dolayı çok üzgünüm... Eğlenmeye gittiğimiz mekanda bahsi geçen şahsın sözlü , "Çok güzel kadınsın, evli olmasan seni kaçırmazdım" tacizine uğradım. Bu duruma eşimin şahit olmasından sonra yaşanan gerginlik bu şahsın eşime kafa atması ve eşimin burnundan kanların gelmesiyle bir direkt hastaneye gittik. Yapılan tetkikler sonucu eşimin burnunda 15 tane kırık olduğu anlaşılmıştır. Ve acil ameliyat gerekli olduğu bilgisi verilmiştir. Bu konuda üzgün olduğum hemcinsim ve bir bebek bekleyen bir anne adayının yaşayacakları nemi derinden etkilemektedir. Gerekli hukuksal işlemler tarafımızca başlatıldı. Kamuoyunun bilgilerine arz ederim.

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Süleyman Soylu gidiyor mu? Abdulkadir Selvi açı...
EN ÇOK OKUNANLAR