American Idol’un yapımcıları Katy Perry’den şikayetçi

American Idol’ün yapımcıları Lionel Richie ve Luke Bryan ile birlikte jüri üyesi olan ABD'li şarkıcı Katy Perry'nin çekimlere devamlı geç gelmesinden şikayet ediyor


20 Ocak 2018 13:11

American Idol 18 aylık bir aradan sonra geçtiğimiz ağustos ayında ekranlara fırtına gibi dönme kararı almıştı.

ABC'de yayınlanan American Idol'de bu sezon Katy Perry ile birlikte Lionel Richie, Ryan Seacrest ve Luke Bryan jüri üyesi olarak görev yapıyorlar.

American Idol'ün yapımcıları Katy Perry'nin çekimlere en az 15-20 dakika erken gelmesinden şikayet ediyor.

Fakat gelen bilgilere göre bu durum diğer jüri üyeleri Lionel Richie ile Luke Bryan'ı rahatsız etmiyor.

Yapımcıların diğer canını sıkan durum ise Katy Perry, Lionel Richie ve Luke Bryan'ın kimyasının beklenen seviyede olmaması.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Daha önceki jüri üyeleri Simon Cowell ile Paula Abdul'ün arasındaki seyirciyi cezbeden gerilimin Perry, Richie ve Bryan'da olmaması yapımcıları kara kara düşündürüyor.

Yapımcılar Katy'nin komik, Lionel Richie'nin güçlü bir bakış açısına ve Bryan'ın da country tarzının tüm özelliklerine sahip olduğunu ama 3 jüri üyesinin de birbirleriyle hiç bir kimyası bulunmadıklarını belirtiyorlar.

ABC Entertainment'ın Başkanı Channing Dungey yeni dönem American Idol'ün kendisine ne ifade ettiğini kelimelerle anlatmanın imkansızlığını belirtiyor.

Üç jüri üyesinin performanslarından memnun olduğunu ama eskiyi arattığını sözleri içerisinde geçiren Dungey programın sunucusu Ryan Seacrest'ı ise yere göğe koyamıyor.

American Idol 2002 yılında başlamıştı ve 15 sezon aralıksız devam etmiş 2016 yılında ara vermişti. Seçmeleri geçtiğimiz ağustos ayında başlayan programın yeni bölümleri 11 Mart’ta başlayacak.

 


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş suikast ihbarı a...
EN ÇOK OKUNANLAR