Ameliyat geçirdi! Erkek delisi oldu!

İngiltere’de yaşayan Sharon Whiteley, sağlık sorunları nedeniyle rahmini aldırmak için operasyon geçirdikten sonra tam bir seks bağımlısı oldu!


13 Mart 2017 09:34

İNGİLTERE’nin Manchester kentinde yaşayan Sharon Whiteley adlı kadın, sağlık sorunları nedeniyle doktora gitti. Doktor rahminde büyük bir tümör olduğunu ve alınması gerektiğini söyledi. Rahminin alınmasını kabul eden 46 yaşındaki kadın, ameliyat masasına yattı. Bir çocuk annesi kadın, hastanede geçirdiği başarılı operasyon sonrası rahmindeki 3 kiloluk tümörden kurtuldu ve bir süre sonra da sağlığına kavuştu. Evine dönen Sharon, seks isteğinde belli bir artış hissetti.

20 ERKEKLE OLDU

EVİNE döndükten sonra erkeklere karşı ‘fazla arzulu’ olduğunu fark eden Whiteley, ilk başlarda neler olduğunu anlayamadı. Ancak daha sonra bu durumun ameliyatından kaynaklandığını düşündü. “Ameliyat olmadan önce yani geçen yaza kadar sadece 5 erkekle birlikte olmuştum. Bunların hepsi de sevgililerimdi. Ancak operasyon sonrası 20 erkekle yattım. Hiçbiriyle daha önce tanışmamıştım” diyen Sharon, “Üstelik ne kadar genç olurlarsa o kadar iyi” ifadesini kullanıyor. n


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Meral Akşener seçim startını verdi
EN ÇOK OKUNANLAR