Aldatma görüntülerinin ardından ünlü şarkıcıdan ilk mesajı

Dünyaca ünlü Amerikalı pop yıldızı Mariah Carey, eski nişanlısı James Packer'ı şimdiki sevgilisi Bryan Tanaka ile aldattığı görüntülerin ortaya çıkmasının ardından ilk kez sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

15 Haziran 2019 Cumartesi 16:57 | Son Güncelleme: 15 Haziran 2019 Cumartesi 17:00
Aldatma görüntülerinin ardından ünlü şarkıcıdan ilk mesajı

‘Caution World’ adlı turnesinin son konserini Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da veren 49 yaşındaki şarkıcı, sahneye çıkmadan önce Instagram hesabından hayranlarına teşekkür etti.

Carey, konser sonrası da terrier cinsi köpeğiyle birlikte, canlı mor renkli bir gecelikle paylaştığı hikâyesinde, turnenin resmen sona erdiğini belirtiyor.

 

DİĞER RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

“O DÖNEMDE BİLE DELİ GİBİ AŞIKTI”

İngiliz gazetesine konuşan bir kaynak, Carey-Tanaka çiftinin o dönemde de sadece arkadaş olmadıklarını ve birbirlerine karşı çok flörtöz davrandıklarını söyledi.

Carey-Tanaka ilişkisini bilen kaynak, ünlü şarkıcının Washington doğumlu dansçıya Packer ile ilişki yaşarken bile deli gibi aşık olduğunu söyledi.

Carey’nin ekibinde bulunan bazı çalışma arkadaşına, Tanaka’ya gönderilmek üzere seksi fotoğraflarını çektirdiği de iddia edildi.

Söz konusu kaynağa göre; Carey, gece yarısı çekilen fotoğrafları sabah uyandığında beğenmeyince, çalışma arkadaşlarına bağırıyordu.

Kaynak: sözcü

Mariah Carey