Aldatan sevgilisinden intikamını düğünde aldı! Gelin salondan kaçtı

Singapur'da evlenmeyi planladığı kadının kendisini aldattığını düşünen zengin iş adamı, dedektif tutup bunu kanıtladı. Hiçbir şey olmamış gibi organize ettiği düğünde ise intikamını çok fena aldı


08 Ekim 2017 18:05

Singapur'da, ismi açıklanmayan zengin bir iş adamı, kısa bir süre sonra evlenmeyi planladığı sevgilisinin, kendisini başka bir erkekle aldattığından şüphelenerek dedektif tuttu.

Ajax isimli dedektiflik firmasında görevli Zhuo isimli kadın, 6 ay boyunca adamın müstakbel eşinin peşinde gölge gibi dolaştı.

OTELDEKİ BULUŞMALARI KAYIT ALTINA ALDI

Zhuo, gerçekten de genç kadının, damat adayından başka bir erkekle gizlice otel odalarında buluşup seviştiğini kanıtladı. Dedektif Zhuo, fotoğraf ve görüntüleri zengin müşterisiyle paylaştı.

İNTİKAM SOĞUK YENEN BİR YEMEKTİR

Sevgilisinin kendisini aldatmasıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşayan iş adamı kısa bir süre içinde şoku atlatıp, 'İntikam soğuk yenen bir yemektir' diyerek, sevgilisini yerin dibine sokacak planı için düğmeye bastı.

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ DÜĞÜN YAPTI

Zengin damat adayı, kendisini altattığına dair görüntülerin elinde olduğunu sevgilisine hiç sezdirmedi. Hiçbir şey olmamış gibi ilişkisini sürdürdü ve nihayet düğün günü geldi çattı.

Çok şık bir törenle dünyaevine girecekmiş gibi bir düğün organize eden adam, düğünde yeminler edilmeden önce sahneye çıkarak, kısa bir konuşma yaptıktan sonra dev ekranda kız arkadaşının başka bir erkekle çekilmiş görüntülerini davetlilere ve akrabalara izletti.

GELİN UTANÇ İÇİNDE SALONDAN KAÇTI!

Herkesin şoke olduğu gösterimi gelinliğiyle izlemekte olan kadın, gözyaşları ve utanç içinde salonu terk edip kaçtı.

DEDEKTİF DE ŞAŞIRDI!

Dedektif Zhuo, “Ben video ve görselleri müşteriye verdim. Aradan haftalar geçti ve ben çiftin yüzük attığını düşünürken birden ofise düğün davetiyeleri geldi. Ben oldukça şaşırdım ama düğüne gittim. Düğünde ise her şey belli oldu” ifadesini kullandı.

Kaynak: Posta


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Akşener: Çok engelle karşılaştık, engelleri aşa...
EN ÇOK OKUNANLAR