Albayrak'tan Monaco'ya, Falcao için bonservis

Abdurrahim Albayrak, Monaco'ya Falcao'nun bonservisine karşılık, geliri Fransız kulübüne kalmak şartıyla 3 hazırlık maçı teklifi yaptı.

18 Ağustos 2019 Pazar 12:51 | Son Güncelleme: 18 Ağustos 2019 Pazar 12:51
Albayrak'tan Monaco'ya, Falcao için bonservis

Abdurrahim Albayrak, Falcao’yu Galatasaray’a getirmek için her yolu deniyor… geçen gece “Monaco 2’nci başkanıyla inanılmaz iyi şeyler konuştuk. Güzel, birbirimize sarılmış şekilde resimlerimiz var. Monaco ile birbirimizi kardeş kulüp ilan ettik” derken sürpriz bir teklif yaptığı ortaya çıktı. Albayrak’ın, Falcao için bonservis isteyen Fransız ekibine İstanbul’da 3 yıl üst üste geliri tamamen Monaco’ya kalacak şekilde üç hazırlık maçı önerdiği ortaya çıktı.

Futbolcular bile Falcao'yu sordu

Galatasaray’da gündem Falcao… fakat Kolombiyalı golcünün adı o kadar çok konuşuldu ki, Denizlispor maçından önce futbolcular arasında bile bu yönde konuşmalar dikkat çekti. Hatta bazı futbolcular Abdürrahim Albayrak’a, ''abi Falcao haftaya gelecek mi?'' diye sordu. Diagne bile hafta boyunca, ''git de, Falcao gelsin...'' diye kendisine kurulan baskı yüzünden maça konsantre olamadı. Hatta Albayrak’a bile maçtan sonra yenilgi değil Falcao’nun transfer olup olmayacağı soruldu.

falcao