Ahmet Kural'dan şok sözler!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan şiddet olayına ilişkin davanın ikinci duruşması bugün gerçekleştirildi. Ahmet Kural, 16 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme çıkışında muhabirlerle konuşan Ahmet Kural çarpıcı açıklamalar yaptı


22 Nisan 2019 13:43

Ahmet Kural'ın avukatı mahkeme çıkışında şu açıklamayı yaptı:

"Aldığı cezalar ertelendi. Taleplerimizin hepsi reddedildi. Savunma hakkı kullandırılmadı. Adil bir dava olmadı. Son anda Ahmet Bey'in komşusu geldi tanık olmak için. O sabah beş buçukta namaz kılmak için kalkmış ve o sırada Sıla Hanım'ı evden çıkarken görmüş. Sıla Hanım gayet iyi görünüyormuş. İşte bu sanık davayı değiştirecek bir sanıktı ama konuşmasına izin vermediler. Bizi susturdular. Sıla Hanım 45 dakika şiddet gördüğünü açıkladı ama şiddet gören insan hiçbir şey olmamış gibi öyle evden elini kolunu sallayarak çıkamaz.

Ayrıca ceza birleştirilmesi, 'Ahmet Kural 5 yıl yatacak' gibi bir durum söz konusu değil. Daha önce aldığı 10 aylık ceza farklı bu farklı. Yani davada iki ayrı dosya var, ceza birleştirilmesi gibi bir durum ortada yok. Aldığı hapis cezası da zaten ertelendi. Ama onun için de temyize gideceğiz."

'BELGESİNİ ALMIŞ GELMİŞ ELİNDE SALLIYOR'

Ahmet Kural ise şu açıklamalarda bulundu:

"Şiddette kesinlikle bulunmadım ama bu iki sevgili arasında olan bir şeydi. Benim daha önceden yaptığım bir hatanın belgesini almış gelmiş buraya elinde sallıyor.

Ayrıca ağıt yakıyorum diye Anadolu Kadınlarına saygısızlık yaptı. Ağıt Anadolu'da ölünün arkasından yakılıyor. Bu saygısızlık.

'BU BİR İNTİKAM DAVASI'

Kendisi erkeğe de kadına da şiddet uygulamaya bayılır. Hem psikolojik hem de fiziki şiddet. Bu artık bir intikam davasıdır. Bu mevzu burada bitmedi. Temyize gideceğiz."

'BENDEN SONRASI TUFAN'

Ahmet Kural, muhabirler Sıla ve Hazer Amani ilişkisini sorunca 'Benden sonrası Tufan arkadaşlar' açıklamasında bulundu.

*Ünlü şef Hazer Amani geçen günlerde 5 yıllık evliliğini bitirdi. İddialara göre, Hazer Amani boşandıktan sonra, yasak aşk yaşadığı iddia edilen şarkıcı Sıla'nın evine yerleşti.

Kaynak: Posta

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Trabzonspor - Yeni Malatyaspor maç sonucu: 2-1
EN ÇOK OKUNANLAR