Adnan Oktar'ın Yanından Kaçan Kedicik'ten Bomba İtiraflar! Ne Var Ne Yoksa Anlattı

Adnan Oktar'ın gözde kediciklerinden Ceylan Özgül, Instagram'dan bomba itiraflarda bulundu. Özgül, "Doktor muayenesine bile tek başına gidemiyoruz." diyerek ne var ne yoksa anlattı.


20 Mart 2018 14:19

Yaptığı her hareketle, söylediği her sözle olay yaratan Adnan Oktar, bu kez de bir kaçış iddiasıyla ilgili gündeme geldi. Adnan Oktar'ın en bilinen "kediciklerinden" Ceylan Özgül, Adnan Oktar'ın yanından ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını iddia etti.

20 YILDA BİR KEZ BİLE MAHALLE BAKKALINI GÖRMEMİŞ
Adnan Oktar'ın yanından kaçtığını söyleyen Ceylan Özgül, Instagram hesabından da dikkat çeken paylaşımlar yaptı. Özgül, "20 yılda bir kez bile mahalle bakkalını görmeyen, eczaneden ilaçlarını kendisi alamayan, yıllar önce değişen Türk Lirası'nı tanımayan, doktor muayenesinde bile tek başına bırakılmayan kişi özgür müdür?" dedi.

"SAÇIMIZIN MODELİNE KADAR KARAR VERİYORLAR"
Özgül açıklamalarına şöyle devam etti: "Bir insan saçının modelinden kilosuna kadar başkası karar veriyorsa ne yiyeceğinizden ne okuyacağınıza kadar başkası karar veriyorsa bu nasıl özgürlük anlayışı? Size sorulan sorulara 'Ben özgür irademle buradayım' diye cevap vermek özgürlük değildir."

İşte o paylaşım:

 

Adnan Oktar'ın Kediciği Ceylan Özgül, Ses Kaydında Nasıl Kaçtığını Anlattı

Adnan Oktar'ın yanından kaçtığını öne süren Ceylan Özgül, ortaya çıkan ses kaydında "Bahçeye çıkış izni alabilmek için üzerimde pijamalarım ve ayağımda terliğimle çıktım, oradan kaçtım" dedi.

Adnan Oktar'ın en bilinen 'kediciklerinden' Ceylan Özgül, Adnan Oktar'ın yanından ayağında terlik ve pijamalarıyla kaçtığını iddia etti.

ŞİMDİ DE SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI
Gündeme bomba gibi düşen iddia Adnan Oktar cephesinden sert bir dille yalanlanırken, ortaya çıkan ses kaydında Ceylan Özgül nasıl kaçtığını anlatıyor.

"RANDEVU ALMA BAHANESİYLE ÇIKTIM"
Ses kaydında doktordan randevu alma bahanesiyle bahçeye çıktığını belirten Özgül, şu ifadeleri kullanıyor: "Bahçede köpeğim vardı. Köpekle oynadım. Arabanın geldiğini gördüğümde tek kişilik kapıdan koşarak dışarı çıktım ve arabaya bindim.

"BAHÇEYE ÇIKMA İZNİ ALABİLMEK İÇİN..."
Fakat köpekle oynama bahanesiyle bahçeye çıkma izni alabilmek için tabii ki ne ayağımda çorabım vardı, ne üstümde kıyafetim vardı. Üzerimde pijamalarım ve ayağımda terliğimle çıktım, oradan kaçtım.

"CEBİMDE BİR TEK KİMLİĞİM VARDI"
Cebimde kimliğimden başka hiçbir şeyim yoktu. Böyle kaçtım yani ben oradan."

loading...

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Fuhuş pazarlığı rezaletle bitti!
EN ÇOK OKUNANLAR