Abdullah Avcı'dan Orman'a büyük sözler!

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olması beklenen Abdullah Avcı, Başkan Fikret Orman'a 5 yıllık plan sundu. Abdullah Avcı aynı zamanda Arda Turan ve Mahmut Tekdemir'i de siyah beyazlı takıma getirebileceğini iletti.

27 Mayıs 2019 09:25
Abdullah Avcı'dan Orman'a büyük sözler!

Abdullah Avcı, Salı günü Serdal Adalı ve Umut Güner’in de yer alacağı toplantıda Başkan Fikret Orman’ı da kendisini Beşiktaş’ın başına getirmesi için ikna etmeye çalışacak. Gelen bilgilere göre; Avcı’nın, Başkan Fikret Orman’a verdiği sözleri siyah-beyazlı yöneticilere de vererek ikna etmeyi deneyeceği bildirildi.

Avcı’nın, Orman’a verdiği o sözler:

* Benimle 5 yıllık sözleşme yapılması durumunda en az 3 şampiyonluk sözü verebilirim.

* Bu 5 sezonda Beşiktaş hiçbir sezon ilk ikiden aşağı düşmeyecek.

* Eğer 5 sezon kalmayı başarırsam 5’inci yılın sonunda en azından UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu getiririm.

* Cengiz Ünder gibi bulacağım gençleri mutlaka yurt dışına satarak kulübe ciddi anlamda para kazandırırım.

AVCI, BEŞİKTAŞ’A MAHMUT VE ARDA TURAN’LA GELECEK

Avcı’nın Beşiktaş’ın başına geçmesi durumunda Başakşehir’den bazı oyuncuları da yanında getireceği bir süredir konuşuluyor. Gelen son iddialar ise Avcı’nın, hiçbir zaman vazgeçmediği Mahmut Tekdemir’le beraber Arda Turan’ı da siyah-beyazlı takıma getireceği oldu. Mahmut’un verdiği hizmet karşılığında Başakşehir’den bonservisini bedelsiz isteyeceği, Arda’nın da Barcelona’dan bonservisini bedelsiz alarak takıma katılacağı belirtildi.

BURAK YILMAZ, TAKIM ADINA ORMAN’DAN AVCI’YI İSTEDİ

Abdullah Avcı’yı Beşiktaş’ın gündemine getirenin ise Burak Yılmaz olduğu bildirildi. Başkan Fikret Orman’la bir görüşme yapan Burak’ın, takım içindeki hem yerli hem de yabancı oyuncuların Avcı’ya saygı duyduğunu anlattı. Tüm takım adına konuşabileceğini ve Avcı’nın gelmesi durumunda çok ciddi bir avantajları olacağını söyledi

Kaynak: fotospor

Abdullah Avcı
loading...