Arama Sonuçları - Site içi arama...


Arama Sonuçları

Haber/Yazı konumunda 249862 sonuç bulundu.

Karne notlarını değiştirip, devamsızlığını silen öğrenci gözaltına alındı - 18/01/2019

İYARBAKIR'da e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi'nden karne notlarını değiştirip, devamsızlık yaptığı günleri sildiği öne sürülen 10'uncu sınıf öğrencisi S.Ş.M. gözaltına alındı. Siber Polis, liselinin e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi'ne nasıl girdiğini araştırıyor.

Çiftçi olmak ister misiniz? Kiralık tarım arazisi... - 18/01/2019

Gercüş Kaymakamlığı İlçe Milli Emlak Şefliği tarafından Batman’da projeye dayalı organize hayvancılık yapılması amacıyla gerçek ve tüzel kişiler lehine 30 yıl süreli bağımsız ve sürekli nitelikte irtifak hakkı tesisi ihalesi düzenlenecek.

Balık avlama gemisinin açık artırmayla satışı yapılacak - 18/01/2019

Trabzon Limanında bulunan balık avlama gemisinin satış ihalesi 30 Ocak 2019 tarihinde saat 10:00’da Trabzon Adliyesi Zemin Kat (Z-57 nolu)Satış Odası Kaşüstü/Yomra/ Trabzon’da yapılacak.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı'na itfaiye eri alınacak - 18/01/2019

Kırklareli İli Lüleburgaz Belediye Başkanlığı’na 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere itfaiye eri alınacak.

Rivaldo'nun yeni adresi belli oldu! - 18/01/2019

Brezilya'nın efsane oyuncularından Rivaldo, dikkat çeken bir anlaşmaya imza attı.

Fenerbahçe'den gol sorununu çözecek transfer! - 18/01/2019

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe, ligdeki kötü gidişatın ardından ikinci yarıya daha iyi başlamak adına transfer yapma konusunda çalışmalarını sürdürüyor.

Jennifer Pamplona, Kim Kardashian'a benzemek için 500 bin dolar harcadı - 18/01/2019

Jennifer Pamplona adını dünyanın dört bir yanında duyurdu! Nasıl mı? Yaptırdığı estetik operasyonlarla... Jennifer Pamplona estetik işini öyle abarttı ki harcadığı parayı duyanlar şoke oldu.

İşte dünyanın en güzel trans bireyi Emma Ellingsen - 18/01/2019

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında paylaştığı Youtube videosu ile fenomen haline dönüşen Norveçli Emma Ellingsen, şimdilerde ülkesinin Kendall Jenner'ı olarak anılıyor. Ancak genç modeli farklı kılan bir özelliği var. O da trans birey olması.

Karısına kızgın maşayla işkence edip tecavüz etti! İşkence davasında karar... - 18/01/2019

Ankara'da, boşandıktan sonra tekrar bir araya geldiği 3 çocuğunun annesi eski eşine, kendisini aldattığı gerekçesiyle bir hafta boyunca evde kızgın maşayla işkence yaptığı iddia edilen tutuklu sanık İlhami K., indirim uygulanmadan üst sınırdan 30 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Davayı takip eden Ankara Barosu Gelincik Merkezi Başkanı avukat Aslı Koçak Arıhan, "Bu karar umarım diğer mağdur kadınların da susmamasını sağlar" dedi.

Ziraat Bankası vatandaşlardan gelen şikâyetleri de yanıtladı: Kesinlikle kefil yok! - 18/01/2019

Kredi kartlarını yeniden yapılandıran Ziraat Bankası, Hürriyet’te dün yayımlanan haber üzerine vatandaşlardan gelen şikâyetleri de yanıtladı. Yapılan açıklamada ‘Birleştiren İhtiyaç Kredisi’ kapsamında kesinlikle kefil istenilmediğinin üzerine özellikle basıldı.«   1   2  [3]  4   5 ..24987 »