Arama Sonuçları - Site içi arama...


Arama Sonuçları

Haber/Yazı konumunda 254292 sonuç bulundu.

Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas maç sonucu: 80-82 - 18/04/2019

THY Euroleague Playf-Off ikinci maçında Fenerbahçe Beko, Zalgiris Kaunas’ı ağırladı. Litvanya temsilcisi, sarı-lacivertli ekibi 82-80 mağlup etti.

Son Dakika! Ramazan Bayramı Tatilinin Kaç Gün Olacağı Belli Oldu - 18/04/2019

Son dakika! Cumhurbaşkanlığı kararıyla Ramazan Bayramı tatili 9 güne çıkarıldı. Ramazan Bayramı dolayısıyla bütün kamu çalışanları 3 Haziran Pazartesi yarım gün, 7 Haziran Cuma tam gün idari izinli sayılacak.

Berat kandili ne zaman? 2019 - 18/04/2019

Berat kandili ne zaman? Yarın kandil mi? Berat kandilinin önemi nedir? Berat kandilinde nasıl ibadet edilir? Detaylar haberimizde...

Prens William yarın Christchurch'te Müslüman toplulukla buluşacak - 18/04/2019

Büyük Britanya veliaht prensi William, Anzak Günü etkinlikleri kapsamında Christchurch'e geldi. William, camilere yapılan terör saldırılarından kurtulanlarla buluşacağı iki günlük ziyaret için Yeni Zelanda'ya ulaştı.

Elçiliğin tuvaletine kamera yerleştiren Amiral cezaevine - 18/04/2019

Orduda amirallık rütbesine yükselen Fred Keating, Washington DC'deki Yeni Zelanda büyükelçiliğinin tuvaletine gizli bir kamera yerleştirerek samimi bir kayıt yapmaya çalışmakla suçlu bulundu.

İsrail heyeti yalanlamalara rağmen Arap ülkesi Bahreyn'de - 18/04/2019

İsrailli bir heyet, bu hafta Bahreyn'deki bir iş konferansına katıldı. Kudüs'teki üst düzey bir yetkili, İsrail televizyonuna verdiği demeçte, organizatörlerin ve ekonomi bakanının ofisinin ziyaretinin güvenlik korkuları nedeniyle gizli tutulduğunu söyledi.

Trump'ın emriyle Filistinli yardım işçileri işten atılıyor - 18/04/2019

Donald Trump yönetiminin emriyle ABD Uluslararası Kalkınma Ajansı, Batı Şeria ve Gazze'de bulunan Filistinli yardım işçilerinin çoğunu misyondaki işlerinden çıkarmaya hazırlanıyor.

Kızılderililerden, Notre Dame tepkisi - 18/04/2019

Paris'teki Notre Dame Katedrali'nin yaşadığı yıkıcı yangın, dünya genelinde bir keder dalgası yarattı. Ancak çok daha az dikkat çeken trajediler hakkında tartışmalara yol açtı. ABD'deki Kızılderililer kendileri için kutsal toprakların aktif olarak kötüye kullanıldığını bir kez daha gündeme getirdi.

16’lık iklim savaşçısı AB’de ağlayarak yalvardı - 18/04/2019

Çevre aktivisti Greta Thunberg, Avrupa Birliği'nde kürsüye çıktı. Milletvekellierine yönelik bir konuşma yaptı. Gözaşları arasında "Evimiz dağılıyor, gelecek sizin ellerinizde. İstemiyorsanız beni dinlemeyin, ancak bilim insanları ve grevde olan milyonlarca genç insanı dinleyin. Lütfen, bizi hayal kırıklığına uğratmayın" diyerek adeta yalvardı.

2019 yılı Jandarma Genel Komutanlığına ve Sahil Güvenlik Komutanlığına muvazzaf/sözleşmeli subay alınacak - 18/04/2019

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığında eğitim-öğretim görecek, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığının erkek/kadın sözleşmeli subay ihtiyacını karşılamak amacıyla ön başvurular 09-29 Nisan 2019 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır. Başvuruların başlama ve bitiş saatleri alım yapılacak Muvazzaf/Sözleşmeli branşları, alım şartları ve diğer detaylar; www.jandarma.gov.tr, www.sg.gov.tr, www.jsga.edu.tr ve www.dpb.gov.tr adreslerinde yer alan “2019 Yılı Jandarma Genel Komutanlığı Muvazzaf/Sözleşmeli Subay Başvuru Kılavuzu” ve “2019 Yılı Sahil Güvenlik Komutanlığı Muvazzaf/Sözleşmeli Subay Başvuru Kılavuzu”nda belirtilmiştir.



 [1]  2   3   4   5 ..25430 »