'126 kişinin istifa dilekçesi...'

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Sarız İlçe Başkanı Mehmet Çelik, partiden 126 kişinin istifa ettiğine dair kendilerine ulaşan hiçbir dilekçe olmadığını kaydetti.


20 Ekim 2017 08:17

MHP Sarız İlçe Başkanı Mehmet Çelik, yaptığı yazılı açıklamada, "Partimiz ile ilgili son dönemde çokça yapılan algı ve manipülasyonların bir örneğine Sarız İlçe Teşkilatımız ile ilgili de bir yenisi eklenmiş, müfterilerin alçakça faaliyetlerine devam ettiği görülmüştür. İlçe teşkilatımıza istifa ile ilgili herhangi bir dilekçe ulaşmadığı gibi, genel merkezimizle, seçim merkezimizle, il teşkilatımızla yaptığımız görüşme neticesinde bahsedilen 126 kişinin istifası ile ilgili bir talebin bulunmadığı görülmüştür. Türkiye genelinde Milliyetçi Hareket Partisi’ne karşı yapılan algıya maalesef ilçemiz de dahil olmuştur. Sayın Genel Başkanımız, Liderimiz Devlet Bahçeli'nin de dediği gibi Milliyetçi Hareket Partisi'nin kapısı herkese açıktır. Bizim insan kaybetmek, adam harcamak gibi bir lüksümüz yoktur lakin aynen gelene açık olduğu gibi gidene ya da gitmek isteyenlere de kapımız açıktır" dedi.

İstifacılar ise dilekçelerin toplu halde değil, ilçe başkanlığına tek tek ve yeniden verileceğini belirterek, "İstifamızın arkasındayız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: DHA


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Defne Samyeli ile Cem Yılmaz aşk mı yaşıyor?
EN ÇOK OKUNANLAR