12 ay boyunca aynı kişiyle cinsel ilişkiye girmek...

Southampton Üniversitesi'nin yaptığı araştırma uzun süreli ilişkiler yaşayan kadınlarla alakalı şaşırtıcı bir sorunu ortaya çıkardı.


14 Eylül 2017 12:58

Southampton Üniversitesi'nin araştırmasına göre kadınlar cinsel partnerleriyle sadece 1 yıl geçirdikten sonra sıkılıyorlar. Ancak aynı şey erkekler için geçerli değil.

11 bin 508 kişinin cevapları baz alınarak yapılan araştırmanın sonuçları oldukça şaşırttı. Uzmanlar uzun süreli ilişkiler yaşayan kadınların, seksi 4 kat daha az umursadıkları sonucuna vardı.

Ankete katılan kadınların %34'ü sekse ilgilerini kaybettiklerini söylerken erkeklerin sadece %15'i aynı şeyi söyledi. 6 bin 669 kadın ve 4 bin 839 erkekten oluşan katılımcılardan her birinin son 12 ayda en az bir cinsel partneri olmuş. Ayrıca araştırmacılar seks hakkında kadınların erkeklerden daha rahat konuşabildiği sonucuna vardı.

Uzun lafın kısası kısa süreli ilişkiler yaşayan kadınlar seks konusunda daha çok heyecanlanırken 12 ay ve daha fazla süredir aynı kişiyle birlikte olan kadınlar bu konuda heyecanlarını kaybediyor.

 

YENİ BİR CİNSEL HASTALIK ÇIKTI - TIKLA

 

İŞTE CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLAR - TIKLA

 

KADINLAR ARD ARDA KAÇ KEZ ORGAZM OLABİLİR - TIKLA

 

KADIN ORGAZMI İÇİN HANGİ POZİSYON DAHA UYGUN?

 


İlgili Haberler

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


EN SON HABERLER
Karamollaoğlu: Adalet olmadan bu ülkeye para ge...
EN ÇOK OKUNANLAR