Skandal sözler

Hatice verdiği cesur pozları eleştirip kendisine “Varoş” diyen Sevda Demirel için skandal sözler söylediği iddia edildi.


20 Nisan 2019 14:57

Katıldığı defilede kalçasını açan ve verdiği cesur pozlarla gündemde kalmaya devam eden türkücü Hatice Çarpar, kendisini eleştiren Sevda Demirel’e olay yaratacak bir karşılık verdi. Sevda Demirel, Hatice’nin pozlarını ve giyim tarzını “Susayım diyorum susayım diyorum ama resimleri gördükçe inanamıyorum. Yani tamam genç kızlığımızda hepimiz açık pozlar verdik ama o yaşlarda değiliz ki şu an.. Dekolte tamamdır. Ancak bu ne böyle yahu, bu nasıl varoş bir giyim” sözleriyle eleştirmişti.

Çok ağır açıklama Hatice’nin ise bir takipçisinin “Canımın içi, güzelliğim. Kıskananlar çatlasın, güzel yüreklim. Ben seni 20 yıldır tanıdım. Ablanım. Kimsenin kalbini kırmazsın. O Sevda Demirel onun haddi değil seni eleştirmek. Başarılı albümlerin ortada.. O ne yapmış kuzum?” şeklindeki sözlerine şu skandal cevabı verdiği iddia edildi: “Boş ver ablacığım. Hiçbir vasfı olmayan biriydi. Şimdi eti de para etmiyor...”

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Bella Hadid sarışın oldu
EN ÇOK OKUNANLAR