Kenan İmirzalıoğlu, 'Çukur'da yer alacak mı?

Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni sezonda "Çukur" dizisinde rol alacağı konuşuluyordu. İddialara dizinin senaristi Gökhan Horzum cevap verdi.


21 Ağustos 2018 15:37

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerinde yer aldığı "Çukur" dizisinin yeni sezonunda "Cumali" karakterine hayat verecek oyuncunun Kenan İmirzalıoğlu olacağı iddia ediliyordu. İddialara ilk ağızdan cevap geldi. Cadde'den Sina Koloğlu, ‘Çukur’un senaristi Gökhan Horzum’a bu konuyu sordu. 

İşte Sina Koloğlu'nun o yazısı:

"Sezonun merakla beklenen dizisi ‘Çukur’un senaristi Gökhan Horzum’a önümüzdeki sezonda neler olacağını sordum, şöyle bir özet geçti. ‘Kenan İmirzalıoğlu gelecek’ söylentisine, “Yok öyle bir şey... Erkan Avcı ve Berkay Ateş, yeni sezonun kötü adamları olarak kadromuza katıldı” dedi. Horzum, “Cumali karakteri için de çok iyi bir oyuncuyla anlaşma yapıldı. Bu sene ‘Çukur’da hayatta kalma mücadelesi izlenecek. Bütün taşlar yerinden oynadı, gidenler oldu, kalanlar yaralı...En önemlisi dizinin yeni efendileri var ve hiç de iyi niyetli değiller” şeklinde konuştu.

 

loading...


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın
EN SON HABERLER
Dekoltesine zor sahip çıktı
EN ÇOK OKUNANLAR