Arama Sonuçları - Site içi arama...


Arama Sonuçları

Haber/Yazı konumunda 235116 sonuç bulundu.

''Para için öpüşmem'' - 13/12/2017

AYSU Baceoğlu, ortalığı karıştıracak bir açıklama yaptı.

Soyunmadan duramıyor - 13/12/2017

İngiliz model Kelly Bell emekli olsa da çıplak poz vermeden geçirdiği bir gün yok!

Futbolcuların tatlı belası - 13/12/2017

İTALYAN reality şov yıldızı Belen Etchard, futbol hayranı olduğu için, futbol oynayan erkekleri de çok çekici buluyor.

Yurtta kalan 46 öğrenci zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırıldı - 12/12/2017

RİZE'de üniversite kampusunun yemekhanesiyle Kredi Yurtlar Kurumu’na ait öğrenci yurdunda yedikleri akşam yemeğinden zehirlendikleri şüphesiyle 46 öğrenci, hastaneye kaldırıldı.

Ünlü oyuncu vefat haberini sahnede aldı - 12/12/2017

ATV’de yayınlanan 'Kanatsız Kuşlar' dizisinin başrol oyuncusu Ümit İbrahim Kantarcılar, geçtiğimiz gün Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü öğrencilerinin düzenlediği 'Mozaik Söyleşileri' etkinliğine katıldı. Başarılı oyuncu, Şile'deki evinde öldürülen yönetmen Mustafa Kemal Uzun’un vefat haberini sahnedeyken aldı.

Joy Corrigan çıplaklığa bayılıyor - 12/12/2017

Genç model Joy Corrigan ne zaman bir çekime gitse muhakkak üstsüz bir halde görüntüleniyor! Yine şaşırtmadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kudüs çağrısı - 12/12/2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın İstanbul'da Kudüs için olağan üstü toplanacak olan İslam İşbirliği Teşkilatı (ITT) toplantısı öncesinde bir mesaj yayınladı. “İslam İşbirliği Teşkilatı Zirve Dönem Başkanı Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden Dünya kamuoyuna Kudüs çağrısı" başlıklı, Erdoğan imzalı çağrıda, Kudüs'ün tüm insanlık için önemli olduğuna vurgu yapılarak, “İslam İşbirliği Teşkilatı Zirve Dönem Başkanı ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Cumhurbaşkanı sıfatıyla, Amerika Birleşik Devletlerini bölgede kaosu tetikleyecek bu adımdan vazgeçmeye, İsrail'i de barışa ve huzura katkı sağlayacak politikalar izlemeye davet ediyoruz" denildi.

Eski eşinin kurşun yağdırdığı kadın, ölü taklidi yaparak kurtuldu - 12/12/2017

Ankara’da Mustafa Masatlı (36), boşandığı Zeynep Altındal (30) ile barışmak için geldiği evinin önünde çıkan tartışma sonucu tabancayla kurşun yağdırdı. Ağır yaralanan Altındal'ı tekmeleyip, tepki vermeyince öldüğünü düşünen Masatlı kaçtı. Hastaneye kaldırılan Altındal, ölü taklidi yaparak kurtulduğunu söyledi.

İBB Meclisi'nde Rıza Sarraf'ın yalısının ''Ne zaman yıkılacağı'' soruldu - 12/12/2017

ABD’de yargılanan Rıza Zarrab’ın kaçak bölümleri olduğu tespit edilen yalılarına ilişkin konu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi'nde gündeme geldi. CHP’li meclis üyeleri Deniz Erzincan, Nadir Ataman ve Hüseyin Sağ tarafından verilen önergede, söz konusu yapıların ne zaman yıkılacağı soruldu. Konuya ilişkin söz alan İBB AK Parti Grup Başkan Vekili Yardımcısı Faruk Aydın, “Söz konusu yalı ile ilgili encümen kararı alınmış durumda. Yasal süreç devam ediyor. O gün de gelecektir” diye konuştu.

Üniversiteli kızları çıplak fotoğraf tuzağına düşüren güzellik yarışması organizatörüne baskın - 12/12/2017

İstanbul'da 2 üniversiteli kızın çıplak fotoğrafalarını çekerek tacizde bulunan güzellik yarışmasının organizatörünün iş yerine yapılan baskında bilgisayarlara el konuldu. [1]  2   3   4   5 ..23512 »