Arama Sonuçları - Site içi arama...


Arama Sonuçları

Haber/Yazı konumunda 242199 sonuç bulundu.

Suruç'ta sandık başında kavga: 3 yaralı - 24/06/2018

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde, Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde oy kullanmaya gelen iki grup arasında çıkan tartışma, silah ve bıçakların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Olayda 3 kişi yaralandı.

Atatürk Havalimanı’nda seçim yoğunluğu - 24/06/2018

Bugün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda yoğunluk yaşanırken, tatilini yarıda kesip oy kullanmak için İstanbul'a gelen yolcular arasında ünlü isimler de yer aldı.

CHP Sözcüsü Tezcan'dan Şanlıurfa için güvenlik çağrısı - 24/06/2018

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, devam eden seçimlerdeki oy kullanma süreçleriyle ilgili birçok ilde usulsüzlük yapıldığını belirterek, "Suruç ilçesinde silahlı kişiler seçim ortamını tehdit eder vaziyette, ayan beyan geziyorlar. Sandıklarda görev yapmak engellenirken, vatandaşın üzerine seçim günü korkuyla, baskıyla, tehditle terör havası estirilmektedir. Orada kamu görevlilerini, güvenlik kuvvetlerini, seçim güvenliğini sağlamaları konusunda dikkatli davranmaya çağırıyoruz" dedi.

Muharrem İnce: Canım pahasına oyunuza sahip çıkacağım - 24/06/2018

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Twitter'dan bir açıklama yaparak hileyle seçim kazanma döneminin bittiğini ve canı pahasına oylara sahip çıkacağını söyledi.

Suruç’ta havaya ateş açılarak durdurulan otomobilde 4 çuval oy pusulası ele geçirildi - 24/06/2018

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde polisin havaya ateş açarak durdurduğu otomobilde, okullara götürülmek üzere önceden mühürlendiği ileri sürülen 4 çuval oy pusulası ele geçti. Otomobildeki 3 kişi gözaltına alındı.

YSK Başkanı Güven: Suruç'ta idari ve adli işlem için gerekli girişimlerde bulunuldu - 24/06/2018

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde bazı sandıklarda blok oy kullanıldığı ve asayişle ilgili iddialarla ilgili, gerekli idair ve adli işlemler için girişimlerde bulunulduğunu açıkladı.

Devlet Bahçeli'den Suruç açıklaması - 24/06/2018

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Suruç'ta 'blok oy' kullanıldığı iddialarına ilişkin "Bilgi sahibi değilim ancak İçişleri Bakanı ve diğer yetkili kuruluşların sorumluları gerekli her türlü tedbiri almıştır. Hiçbir engelleyici faktör rol oynayamayacaktır" dedi.

'Sinem' olarak doğdu, 27 yaşında 'Çınar' oldu - 24/06/2018

Antalya'da, geçirdiği ameliyatlarla 27 yaşında erkek olan, 'Sinem' olan adını değiştiren Çınar Özbey (29), cinsiyet değişim sürecini ve karşılaştığı zorlukları anlattı.

Muharrem İnce oyunu kullandı - 24/06/2018

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği seçiminde, oyunu memleketi Yalova’da kullandı.

Nusret oyunu meşhur hareketiyle kullandı - 24/06/2018

Nusret Gökçe, oyunu kendisiyle özdeşleşen "Saltbae" hareketiyle kullandı. [1]  2   3   4   5 ..24220 »