Arama Sonuçları - Site içi arama...


Arama Sonuçları

Haber/Yazı konumunda 237659 sonuç bulundu.

Uzmanlar, rejimin Afrin kararını değerlendirdi - 20/02/2018

Uzmanlara göre Esad güçleri Afrin’e gelirse konu savaş hukukunun alanına giriyor. Rusya’nın hava sahasını kapatması da ihtimal dâhilinde...

İstanbul'da koca dehşeti.. - 20/02/2018

Kağıthane'de 66 yaşındaki Ömer Korkmaz, tartıştığı 65 yaşındaki eşi Fadime Kormaz'ı, 7 bıçak darbesiyle öldürdü.

Erdoğan: Esad bunun bedelini öder - 20/02/2018

Zeytin Dalı Harekâtı ile ilgili Putin’le görüşen Erdoğan, Esad askerlerinin terör örgütü YPG’yi korumak için Afrin’e gireceği iddiaları için “Bunun sonuçları ağır olur” uyarısında bulundu.

Darbe girişiminin seyrini değiştiren Halisdemir'in son görüntüleri ortaya çıktı - 20/02/2018

15 Temmuz darbe girişimi sırasında ÖKK'da darbeci general Semih Terzi'yi vuran Astsubay Ömer Halisdemir'in şehit edilmesiyle ilgili, 18 sanığın yargılandığı davada, bilirkişi raporu mahkeme dosyasına girdi. Raporda yer alan güvenlik kamera görüntüleri, o gece Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda yaşananları saniye saniye göz önüne serdi. Bu görüntülerde Ömer Halisdemir'in 16 Temmuz gecesi saat 02.16'da şehit edilmesinden 2 dakika öncesi görüntüleri ve darbeci general Semih Terzi'nin yaralı bir şekilde komuta katına çıkarılıp, tekrar indirilmesi de yer aldı.

İstiklal Marşı'nda ayağa kalkmayan mimara tepki - 20/02/2018

DÜZCE'de, KHK ile meslekten ihraç edilmesi nedeniyle oturma eylemi yapan mimar Alev Şahin'in, İstiklal Marşı'nın okunduğu sırada ayağa kalkmamasına tepki gösteren İlhan Koç, aynı alanda döviz açarak protestoda bulundu. Bu sırada bazı kişiler mimara saldırmak isterken, polis engel oldu.

Almanya’da 2018 yılının güzelleri basına tanıtıldı - 20/02/2018

Almanya güzellik yarışması “Miss Germany 2018” finalistleri bugün Almanya’nın en büyük eğlence parkı Avrupa Parkı’nda basına tanıtıldı.

Sevdiği kızı vermediler, dehşet saçtı! - 20/02/2018

Balıkesir’in Havran ilçesinde, sevdiği kadının ailesi tarafından ilişkilerinin onaylanmamasını hazmedemeyerek av tüfeği ile evi bastı. Olayda, 3 kişi hayatını kaybetti, 1’i çocuk 4 kişi de yaralandı.

'Önümüzdeki 10 yılda 100 milyon kız çocuğu daha erken yaşta evlendirilecek' - 20/02/2018

AYDIN Doğan Vakfı (ADV) Yürütme Kurulu Başkanı Candan Fetvacı, dünyada eğitime erişim gibi temel bir haktan mahrum bırakılan kız çocuklarının sayısı milyonlarla ifade edildiği belirterek, “Ancak problem burada kalmıyor. Okula kayıtları yapılacak ancak eğitimlerini tamamlayamayan kız çocukları da var. 18 yaşına gelmeden evlenen kızların dünyadaki oranı yüzde 40. Harekete geçilmezse önümüzdeki 10 yılda 100 milyon kız çocuğu daha erken yaşta evlendirilecek. Bu rakamları görmezden gelmek mümkün değil" dedi.

Bedenini öğrencileri için bağışladı - 20/02/2018

DENİZLİ’de kanser sonucu hayatını kaybeden ve bedenini öğrencilerinin eğitimi için kadavra olarak bağışlayan Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Atilla Oğuzhanoğlu için görev yaptığı hastanede tören düzenlendi. Anatomi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esat Adıgüzel, törende yaptığı konuşmada Oğuzhanoğlu’nun bedenini bağışlamasını hocalık hayatında son ders olarak gördüğünü söyledi.

Çocuklara cinsel saldırılara ilişkin Bozdağ'dan önemli açıklama - 19/02/2018

Hükümet Sözcüsü Bozdağ,"Çocuklarımızın korunması hususu da Bakanlar kurulumuzda detaylı bir şekilde görüşülmüş, değerlendirilmiş ve sonucunda da 6 bakanlıktan oluşan bir komisyon kurulmuştur.Bu düzenleme içerisinde de cezaların artırılması konusu ayrıca ele alınacak" dedi. [1]  2   3   4   5 ..23766 »